FB

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A.

Fotomiastikon – warszawski fotoblog

Fotomiastikon to  projkt w ramach którego powstaje zbiór warszawskich fotografii.  Jego centralnymi elementami są fotoblog www.fotomiastikon.pl oraz galeria fotografii – Galeria Jabłkowskich

Każdy zainteresowany udziałem w projekcie rejestruje się w serwisie www.fotomiastikon.pl i publikuje w nim swoje warszawskie fotografie opatrzone tytułem i opisem. Mogą one przedstawiać  zarówno codzienne życie miasta, jak wydarzenia niecodzienne, sytuacje oficjalne i osobiste, architekturę miasta, ludzi miasta, miejsca znane i nieznane. Serwis daje możliwość przeglądania, oceniania i komentowania zdjęć.

Najlepsze zdjęcia zamieszczane w internecie prezentowane są w Galerii Jabłkowskich (Chmielna 21, w podwórzu). Jednorazowo eksponowanych jest około 30 fotografii na tablicach o  formacje A0. Wystawa aktualizowana jest każdego 1 dnia miesiąca – 10 najdłużej  eksponowanych zdjęć zastępowanych jest 10 nowymi.  O doborze prac decyduje  jury w skład którego wchodzi grupa profesjonalnych fotografików współpracujących z Galerią Jabłkowskich.

Projektowi Fotomiastikon w Galerii Jabłkowskich towarzyszą konkursy, warsztaty i plenery fotograficzne, koncerty i projekcje filmowe.

Projekt Fotomiastikon jest przedsięwzięciem non-profit  realizowanym  przez firmę Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Stowarzyszenie Przyjaciół DTBJ, oraz grupę wolontariuszy  pod patronatem Warszawskiego Okręgu ZPAF.

więcej: www.fotomiastikon.pl

WARSZAWA | NOWY DOM JABŁKOWSKICH: CHMIELNA 19 | KAMIENICA JABŁKOWSKICH: CHMIELNA 21 | DOM BRACI JABŁKOWSKICH: BRACKA 25

FACEBOOK | KONTAKT | © 2015 DTBJ SA